KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163017

nr 1316 3017

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad, Barn i skogen. Olja på pannå, 32x40 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 30 mars 2020
kl 21:00:17

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt